Premis de la 3ª edició Festival de Cine Base

Felicitats a totes les persones que heu participat en la 3a edició del Festival de curtmetratges de Cine Base. Malgrat totes les dificultats d’aquest any heu aconseguit presentar els vostres curtmetratges i emocionar-nos amb el resultat del vostre treball.

El Festival de Curtmetratges de Cine Base va comptar amb la directora de cinema, Belén Funes, guanyadora de tres Premis Gaudí i un Premi Goya amb “La hija de un ladrón” que va lliurar  la Beca al talent per cursas Foundation a ESCAC. A més, al llarg de la gala van anar projectant-se els curtmetratges guanyadors que aviat estaran oberts perquè els pugueu visualitzar.

Gràcies a l’organització del Festival, que va estar a càrrec d’alumnes de l’ESCAC i l’equip de Cine Base, als presentadors Aitana López i Jericó Sant Nicolás i gràcies als col·laboradors d’aquesta edició ESCACFilmin, Universal Production Music, BCN Film Festival.


SIRI
Martina Muñoz 

Guanyadors 3a edició del Festival Cinema Base

Per fi coneixem als guanyadors de la 3a edició del Festival Cinema Base.
Enhorabona als finalistes i guanyadors! Ha estat un plaer gaudir del vostre talent.

Guanyadors categoria 1r i 2n d’ESO


Prejudicis 

Jana Viñas
Mar Banqué
Julia Prat

Guanyadors categoria 3r i 4t d’ESO


Want To Believe 
Elisabet Tarragó
Júlia Prat
Biel Gil
Laia Rocafull
Lluís Adán
Marina Aguilera
Berta Martínez
Jordi Prat

Guanyadors categoria 1º de Batxillerat 


Planta 4 
Oscar Galán
Jordi Hernández
Marcos López
Pol Cámara
Mario López


Game Over 
Aleix Matas
Mar Juncà
Carla Álvarez
Marc Matas

Guanyadors categoria 2º de Batxillerat i FP 


Velas 
Samuel Soto García
Fernando Soto López
Raquel García Álvarez


Como un rayo de luna 
Pedro Villarejo González
Víctor Villarejo

Guanyadors categoria 2º de Batxillerat i FP 


SIRI
Martina Muñoz 


Velas 
Samuel Soto García
Fernando Soto López
Raquel García Álvarez

Finalistes

Moltes felicitats als finalistes i a tots els que heu participat per la qualitat dels vostres curtmetratges.

Finalistes categoría 1º i 2º d’ESO 


Prejudicis 

Jana Viñas
Mar Banqué
Julia Prat


Amores
Júlia Olivera
Marian Driouech
Badr-Eddin Ghabaoui
Jan Sánchez


Somos Tan Diferentes
Cristian Contrera
Dunia Guermat
Pol Massana
Clàudia Pérez


Madre Tierra
Adela Tudó
Anna Crispi

Finalistes categoria 3º i 4º d’ESO 


No Mires
Gabriel Magrinyà


Corre 
Alba Plana
Jana Pàmias
Lupe Sánchez
Josep Mª Plana


Want To Believe 
Elisabet Tarragó
Júlia Prat
Biel Gil
Laia Rocafull
Lluís Adán
Marina Aguilera
Berta Martínez
Jordi Prat


Una Força Extranya
Laia González
Jaume González
Abel González

Finalistes categoria 1º de Batxillerat 


Planta 4 
Oscar Galán
Jordi Hernández
Marcos López
Pol Cámara
Mario López


Hasta el 5º piso 
Laura Gass
Mónica Gómez 


Game Over 
Aleix Matas
Mar Juncà
Carla Álvarez
Marc Matas


Dama de Noche
Abril Marull
Noelia Llamas
Emma Sànchez 


Oneirataxia
Èlia Mansilla 

Finalistes categoria 2º de Batxillerat i FP 


SIRI
Martina Muñoz 


Velas 
Samuel Soto García
Fernando Soto López
Raquel García Álvarez


Soliloquios de una montaña
Amélie Solanilla Troncoso
David Solanilla
Natalia Portillo
Anna Cuesta
Cristina Alonso
Jesús Martos
Antonio Troncoso
Anna Troncoso
Txetxu Troncoso


Como un rayo de luna 
Pedro Villarejo González
Víctor Villarejo


Amor Ciego 
Amor Ciego
Joan Garcia
Lara
Emma


AMOP
Jelwen Arconado
Valen Gartner
Cira Pérez